ÚSTAVNÍ ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ : Jednání se zástupci LIGY LIBE

26.11.2019

Já i můj výborný kolega JUDr. Miroslav Antl děkujeme paní Karle Cizové z vedení LIGA LIBE – Petice proti nesmyslným zákazům legálních obranných prostředků za neformální diskuzi a konstuktivní a velmi příjemné setkání.

Radek Sušil

 

Článek 19.11.2019 na FB LIGA LIBE

 

Dnes další velmi důležité jednání LIGY LIBE v Senátu PČR, „ladění taktiky a nót“ před 2.senátním čtením ÚSTAVNÍHO ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ. S panem senátorem a předsedou senátního ústavně-právního výboru JUDr. Miroslavem Antlem a s panem senátorem MUDr.Radkem Sušilem, členem téhož výboru.Naše obrovské poděkování náleží oběma pánům nejen za opravdu dlouhodobou podporu našeho boje za práva českých legálních majitelů zbraní, tak také dnes za naprosto konstruktivní diskusi a rady.

 

Bylo nám navíc velkou ctí a radostí, za vše, co pan předseda JUDr. Miroslav Antl učinil za léta pro zachování práv nás, tzn. majitelů zbrojních průkazů, udělit mu právě dnes GOLD LIGU LIBE – jen málokterý politik učinil toho tolik pro české majitele legálních soukromých zbraní, pro myslivce, pro sportovní střelce, pro další a další masivní komunity čítající na sta- a statisíce českých občanů. Mimo jiné, byl to právě pan předseda JUDr. Miroslav Antl, který nedávno vyzval k podpisu legislativy ÚSTAVNÍHO ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ celý ústavně-právní výbor. A byl to právě pan předseda JUDr. Miroslav Antl, který u 1.čtení této legislativy v Senátu PČR důrazně trval a apeloval na senátory na postoupení legislativy do 2.čtení. Díky mu za vše. Za 304 000 českých držitelů zbrojních průkazů, za 203 000 petentů našich petic, za jejich rodiny a podporovatele, ve finále pak za celou naši republiku, o jejíž bezpečnost zde „kráčí“. DÍKY A I KVŮLI TAKOVÝMTO OSOBNOSTEM, NEDÁME SE !

www.ligalibe.cz

ÚSTAVNÍ ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ : Jednání se zástupci LIGY LIBE ÚSTAVNÍ ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ : Jednání se zástupci LIGY LIBE ÚSTAVNÍ ZAKOTVENÍ OBRANY SE ZBRANÍ : Jednání se zástupci LIGY LIBE

Radek Sušil na Facebooku
Odkazy / partneři:

ČSSD | ČSSD Karviná | Miroslav Antl | Za občany | Liga Libe