Pozvánka na přednášku spisovatele a novináře Stanislava Motla

16.3.2016

Pozvánka na přednášku spisovatele a novináře

Stanislava Motla,

kterou pořádá senátor MUDr. Radek Sušil na téma:

„KAM ZMIZEL ZLATÝ POKLAD REPUBLIKY“
Den a místo konání: středa 13.4.2016 v 17 hod, malý sál Městský dům kultury Karviná


Stanislav Motl: historik, novinář, spisovatel. Později byl reportérem v časopisech Svět v obrazech, Signál, Reflex. Znám je zejména knihami s historickou tématikou, které se převážně týkají období druhé světové války. Od roku 1995 byl jedním z reportérů investigativního pořadu Na vlastní oči televize Nova. Od roku 2010 připravuje v Čro 2 svůj autorský pořad s názvem Stopy, fakta, tajemství, který dostal i televizní podobu.

Zlatý poklad měla svého času i naše země. Byly to desítky a desítky tun, včetně takřka sedmnácti tun zlatých mincí nevyčíslitelné historické hodnoty.Tohle však už patří minulosti…Co se s naším zlatým pokladem, na který se po roce 1918 skládali dávní předkové, vlastně stalo? Jaké byly jeho osudy? A jak tento zlatý poklad souvisí s našimi válečnými hrdiny, kteří bojovali a umírali na nejrůznějších frontách druhé světové války?

Pokud Vás toto téma zaujalo a chcete pobesedovat s novinářem a spisovatelem Stanislavem Motlem, přijďte dne 13.4.2016 v 17 hod do malého sálu MěDK Karviná.

Vstup na přednášku je zdarma. Vzhledem ke kapacitě malého sálu MěDK Vás prosíme, abyste se v případě zájmu závazně přihlásili do pátku 8.4.2016 na adresu : senatorska.kancelar@seznam.cz

Pozvánka na přednášku spisovatele a novináře Stanislava Motla

Radek Sušil na Facebooku
Odkazy / partneři:

ČSSD | ČSSD Karviná | Miroslav Antl | Za občany | Liga Libe